Ah, kijk Rosey vandaag eens genieten van haar eerste wandeling zonder riem. Ze vond het prachtig en deed het super goed. Ze kwam vaak uit zichzelf even bij haar baasje kijken, en ook als ze werd geroepen, kwam ze snel terug. Andere honden vond ze erg interessant, maar soms ook spannend. Het was dus mijn taak om Rosey's baasje te helpen hiermee om te gaan. Echt super gedaan, allebei!

Wil je ook een hondentraining volgen en net als de baasjes van Rosey aan de slag gaan met wat jij belangrijk vindt, tegen zaken aanlopen in het dagelijks leven, hulpvragen hebben en vooral praktische zaken aanpakken die jij belangrijk vindt? Neem dan gerust contact op voor meer informatie!

Deel jouw verhaal ...

Deel jouw mooiste verhalen, foto's of grappige momenten van je hond! Ik ontvang dagelijks geweldige updates van trotse baasjes en hoor graag ook jouw verhaal. Stuur het gerust in!

Klanten aan het woord

Disclaimer: Hi, ik ben Wander en ik ben de auteur en tekstschrijver achter de blog artikelen op KynoFlex.nl. De inhoud die ik in mijn blogartikelen deel, hoeft niet noodzakelijkerwijs de opvattingen van KynoFlex Hondenschool Utrecht en staat los van de dienstverlening. Ze zijn slechts informatief ter versterking van deze website.


Wil je informatie over een cursus, training of honden gedragstherapie? Neem dan contact op via de contact of inschrijfpagina of via Whatsapp.