Vandaag was een bijzondere dag voor de knappe Carlos, want hij had weer een les van zijn privé puppycursus. Thuis doet hij het al geweldig en leert hij ontzettend veel nieuwe dingen. Tijdens de les zijn we begonnen met de oefening "mand", en tot onze verbazing pakte Carlos dit razendsnel op. Zijn leergierigheid en enthousiasme zijn werkelijk bewonderenswaardig.

Daarnaast hebben we vandaag ook geoefend met het commando "blijf", wat hij steeds beter begint te begrijpen. Tot slot hebben we het gehad over het wisselen van zijn tandjes, een belangrijk onderwerp voor iedere puppy. Wat een slimme jongen is Carlos toch! Hij blijft ons elke keer weer verrassen met zijn snelle vooruitgang en speelse karakter.

Wil je ook een hondentraining volgen en net als de baasjes van Carlos aan de slag gaan met wat jij belangrijk vindt, tegen zaken aanlopen in het dagelijks leven, hulpvragen hebben en vooral praktische zaken aanpakken die jij belangrijk vindt? Neem dan gerust contact op voor meer informatie!

Deel jouw verhaal ...

Deel jouw mooiste verhalen, foto's of grappige momenten van je hond! Ik ontvang dagelijks geweldige updates van trotse baasjes en hoor graag ook jouw verhaal. Stuur het gerust in!

Klanten aan het woord

Disclaimer: Hi, ik ben Wander en ik ben de auteur en tekstschrijver achter de blog artikelen op KynoFlex.nl. De inhoud die ik in mijn blogartikelen deel, hoeft niet noodzakelijkerwijs de opvattingen van KynoFlex Hondenschool Utrecht en staat los van de dienstverlening. Ze zijn slechts informatief ter versterking van deze website.


Wil je informatie over een cursus, training of honden gedragstherapie? Neem dan contact op via de contact of inschrijfpagina of via Whatsapp.